GUNNAR ZILO. Färglitografi.

GUNNAR ZILO. Färglitografi.
463366. GUNNAR ZILO. Färglitografi.

Stadsbild med kyrka. Signerad och numrerad 260/500 ex
36x30 cm. Daterad -57.

Brukslitage.

Gunnar Zilo (1885–1958)

Gör en kostnadsfri värdering!

36x30 cm. Daterad -57.

Brukslitage.

Gunnar Zilo (1885–1958)

Antal besök: 546