SKEPPSMODELL,"Falken Degerhamn", tidigt 1900-tal.

463343. SKEPPSMODELL,"Falken Degerhamn", tidigt 1900-tal.

Glaslådans längd 104 cm, bredd 35 cm, höjd 78 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 656