STOL, allmoge, Tornahärad, Skåne, 1800-talets mitt.

463325. STOL, allmoge, Tornahärad, Skåne, 1800-talets mitt.

Rygghöjd ca 93 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd ca 93 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 991