Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Teknika & Nautika
PENNVÄSSARE, Frans Svanström & Co och Swifty, omkring 1900-talets mitt.
463313. PENNVÄSSARE, Frans Svanström & Co och Swifty, omkring 1900-talets mitt.
Höjd ca. 10-12 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 10-12 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 017