DIVERSE, 1900-tal.

46331. DIVERSE, 1900-tal.

Cykelmärke, Nymans verkstäder Upsala.
Fiskerulle, Record 1700.
Snusdosor mm.

Slitage, trasigt etui till rakkniv.

Gör en kostnadsfri värdering!
46331. DIVERSE, 1900-tal.

Fiskerulle, Record 1700.
Snusdosor mm.

Antal besök: 805