KNIV, skaft i ben och trä, signerad H J.

463231. KNIV, skaft i ben och trä, signerad H J.

Längd utan slida, 20,5 cm
Längd med slida, 27 cm.

Bruksslitage
Flera hack i eggen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd utan slida, 20,5 cm
Längd med slida, 27 cm.

Bruksslitage
Flera hack i eggen.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 769