STOP, tenn, Johan Petter Fagerströms änka, Kalmar, 1841.

463214. STOP, tenn, Johan Petter Fagerströms änka, Kalmar, 1841.

Johan Petter Fagerström verksam i Kalmar 1798-1838, änkan verksam till 1845.
Höjd 28 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Lagningar, repor, inskription, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 28 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 482