ERLING VALLDEBY. VÄGGLAMPETT, kvinna, signerad Eve och daterad -34, bemålad och bronserad gips, höjd 42 cm.
463205. ERLING VALLDEBY. VÄGGLAMPETT, kvinna, signerad Eve och daterad -34, bemålad och bronserad gips, höjd 42 cm.
Höjd 42 cm.
Nagg samt skavmärken.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 42 cm.
Nagg samt skavmärken.
2 478