ERLING VALLDEBY. VÄGGLAMPETT, kvinna, signerad Eve och daterad -34, bemålad och bronserad gips, höjd 42 cm.

463205. ERLING VALLDEBY. VÄGGLAMPETT, kvinna, signerad Eve och daterad -34, bemålad och bronserad gips, höjd 42 cm.

Höjd 42 cm.

Nagg samt skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 42 cm.

Nagg samt skavmärken.

Antal besök: 2 478