KAPTENSKAVAJ, 1900-tal.

463199. KAPTENSKAVAJ, 1900-tal.

Marinblå kavaj med mässingsknappar samt gradbeteckning i guldgalon på ärmarna.

Bruks samt åldersslitage.
Slag och bröst med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks samt åldersslitage.
Slag och bröst med fläckar.

Antal besök: 2 218