HERMAN ROSELL. Tillskriven, skulptur, skuret och bemålat trä, man med dragspel, 1900-tal.

463171. HERMAN ROSELL. Tillskriven, skulptur, skuret och bemålat trä, man med dragspel, 1900-tal.

Målad och signerad av Leo Spanier, 1942.
Höjd 28,5 cm.

Slitage, mindre färgbortfall, kepsen samt en tumme med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 28,5 cm.

Antal besök: 883