SKÄKTETRÄ, allmoge, 1800-tal.

SKÄKTETRÄ, allmoge, 1800-tal.
463155. SKÄKTETRÄ, allmoge, 1800-tal.

Snidat och bemålat trä, daterat 1843.

Bruks och åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks och åldersslitage.

Antal besök: 582