CAFÉSTOLAR, 4 st, "Wien", Gemla, lackat böjträ, 1900-talets andra hälft.

463136. CAFÉSTOLAR, 4 st, "Wien", Gemla, lackat böjträ, 1900-talets andra hälft.

Betsade i mahognyfärg. Etikettmärkta.
Sitthöjd 42 cm.

Bruksslitage, repor, märken, ställvis något solblekta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 42 cm.

Antal besök: 1 342