ROBBI JONES. "Kvinnan och Djävulen", skulptur, mässing, sign.

463107. ROBBI JONES. "Kvinnan och Djävulen", skulptur, mässing, sign.

Monterad på svart marmorplatta. Total höjd 63 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 7 954