KARMFÅTÖLJER, 2 st, ljus ek, 1960-talet.

463103. KARMFÅTÖLJER, 2 st, ljus ek, 1960-talet.

Höjd 77, bredd 70, djup ca 60 cm.

Bruksslitage, klädsel i gott skick, 1 sittdyna bör bytas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 302