DOLKAR, 2 st, orientaliska.

DOLKAR, 2 st, orientaliska.
463008. DOLKAR, 2 st, orientaliska.

handtag i ben samt sten. Längd ca 36,5 - 43,5 cm.

Slitage. Stenhandtag med sprickor och nagg.

UPPDATERING (13/7 2016, 15:32): Fodral med lagningar. Enstaka sten bortfallen. Bilder har tillkommit.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 590