JAKTTROFÉER, 2 st. Rådjur, 1900-tal.

462953. JAKTTROFÉER, 2 st. Rådjur, 1900-tal.

Rådjurshuvuden monterade på träplatta
Höjd 51 respektive 63 cm.

Bruksslitage, ena med skada på nosen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 51 respektive 63 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 479