MATGRUPP, 5 delar, Chippendale-stil, 1900-talets första hälft.

462934. MATGRUPP, 5 delar, Chippendale-stil, 1900-talets första hälft.

Stolar, 4 st. Bord, längd ca. 130, bredd 78, höjd 75 cm.

Hörn med avslag.Bruksslitage. Repor, skiva med svaga fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 741