STOLAR, 5 st, ihopfällbara, 1900-talets slut.

462860. STOLAR, 5 st, ihopfällbara, 1900-talets slut.

Trä och metall.

Bruksslitage, rostanlupet, några skruvar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trä och metall.

Antal besök: 822