CALCULAGRAPH, urverk med elekromekanisk funktion.

462834. CALCULAGRAPH, urverk med elekromekanisk funktion.

Tidmätaranordning för mätande av perioder exempelvis för telefoni, biljard, stämpelklocka för anställda etc.
Diameter 22 cm, djup 22 cm.

Urverket fungerar ej, skador, ej komplett, slitage, ej funktionstestat.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 22 cm, djup 22 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 885