SKRIVBORD i teak, 1950-tal.

462803. SKRIVBORD i teak, 1950-tal.

Litet damarbetsbord med profilerad framkant, tre lådor med draghandtag i mässing och laminerad utdragsskiva.
Längd 84, bredd 72, höjd 72 cm.

Små faneravslag, skivan med krackelerad yta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 531