SKÄNK, 1800 tal.

SKÄNK, 1800 tal.
46261. SKÄNK, 1800 tal.

Längd 101 cm, höjd 124 cm, bredd 52 cm.

Skador/slitage, möjligen omgjord överdel.

Gör en kostnadsfri värdering!
46261. SKÄNK, 1800 tal.

Antal besök: 1 145