CARL GUSTAV RAMBERG. Olja på duk, signerad C.G Ramberg och daterad 1899.

46260. CARL GUSTAV RAMBERG. Olja på duk, signerad C.G Ramberg och daterad 1899.

motiv med pittbull terrier.
65x80 cm.

Lagning och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

motiv med pittbull terrier.
65x80 cm.

Lagning och färgbortfall.

Antal besök: 2 624