Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
BRITTA E-SON. " Träd om hösten " olja på duk, signerad, daterad -59.
462584. BRITTA E-SON. " Träd om hösten " olja på duk, signerad, daterad -59.
104 x 84 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
104 x 84 cm.
Auktionsverket Engelholm
2 217