CARL FREDRIK REUTERSWÄRD. "Games", mapp med 3 st färglitografier, signerade och numrerade 1430/1500.

462517. CARL FREDRIK REUTERSWÄRD. "Games", mapp med 3 st färglitografier, signerade och numrerade 1430/1500.

Bladmått 61 x 45 cm.

oramat.

Carl Fredrik Reuterswärd (1934–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 61 x 45 cm.

oramat.

Antal besök: 568