JAN TOM VAN DEN BERGEN. Surrealistisk bild, olja på pannå, signerad.

462484. JAN TOM VAN DEN BERGEN. Surrealistisk bild, olja på pannå, signerad.

53 x 45 cm.

sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

53 x 45 cm.

sedvanligt ytslitage.

Antal besök: 2 909