SIDEBOARD, chippendale-stil, 1900-talets första hälft.

462470. SIDEBOARD, chippendale-stil, 1900-talets första hälft.

Björk, längd ca. 160, bredd 50, höjd 88 cm.

Bruksslitage. Fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 3 551