RÄKNESNURRA,Rema 1900-talets fösta hälft.

46243. RÄKNESNURRA,Rema 1900-talets fösta hälft.

Liten modell:längd 22 cm. På svärtad träplatta.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 745