MATSALSMÖBEL 7 delar 1900-talets mitt.

46236. MATSALSMÖBEL 7 delar 1900-talets mitt.

Chippendalestil i betsad björk. 4 stolar, Bord Längd 140-200, bredd 79 cm, Skåp längd 138,bredd 48, höjd 138 cm, Sideboard längd 148, bredd 48, höjd 81 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 050