BORD och STOLAR, 18/1900-tal.

462330. BORD och STOLAR, 18/1900-tal.

Stolar och karmstolar med blomstermålad ryggbricka, svarvade ben samt skinnklädd sits.
Bord 154 x 89 x 70 cm
Karmstolar 49 x 60 x 90 cm
Stolar 40 x 42 x 90 cm.

Bruks och åldersslitage. Klädsel med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord 154 x 89 x 70 cm
Karmstolar 49 x 60 x 90 cm
Stolar 40 x 42 x 90 cm.

Antal besök: 372