FLIPPERSPEL, "Tomy", Japan, 1970/80-tal.

462321. FLIPPERSPEL, "Tomy", Japan, 1970/80-tal.

Flipperspel med tillhörande kartong
Längd 23, bredd 40 cm.

Bruksslitage, förpackning med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 23, bredd 40 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 366