LEKSAK, katt med boll, plåt, Japan, 1900-talets mitt.

462319. LEKSAK, katt med boll, plåt, Japan, 1900-talets mitt.

Katt med boll, uppdragbar
Längd 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Katt med boll, uppdragbar
Längd 15 cm.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 128