LEKSAKER, parti, huvudsakligen BRIO, 1900-tal.

462308. LEKSAKER, parti, huvudsakligen BRIO, 1900-tal.

Lok med vagnar, vagnar, klossar, ett anktåg, med mera.

Bruksslitage, delar saknas, smärre skador, ej helt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 595