Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
JAN WIBERG. Porträtt, olja på duk, signerad.
462306. JAN WIBERG. Porträtt, olja på duk, signerad.
139 x 119 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
139 x 119 cm.
Bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
475