GUSTAF SVENSSON. Olja på duk, "Sommarkväll över Säterviken, Margaretelund", signerad, daterad 1950.

462277. GUSTAF SVENSSON. Olja på duk, "Sommarkväll över Säterviken, Margaretelund", signerad, daterad 1950.

37 x 44 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 44 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 365