TAKARMATUR Fotogenmodell,sent 1900-tal.

46221. TAKARMATUR Fotogenmodell,sent 1900-tal.

Gjuten 6-armad stomme med oljehus i majolika. Prismor i manschetterna..Diameter 57, total höjd 115 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 839