LJUSKRONA, 1900-talets anda hälft.

462183. LJUSKRONA, 1900-talets anda hälft.

Höjd inklusive upphängning, 65 cm.
Diameter 33 cm.
Fem ljuspunkter.

Bruksslitage.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 33 cm.
Fem ljuspunkter.

Bruksslitage.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 273