GLASSERVISDELAR, 59 delar, "Geraldine", Boda.

462179. GLASSERVISDELAR, 59 delar, "Geraldine", Boda.

12 vinglas, höjd 16,5 cm
6 vinglas, höjd ca 15 cm
9 champagneglas, höjd 18,5 cm
12 snapsglas, höjd 11 cm
9 likörglas, höjd 8 cm
11 starkvinsglas, höjd 9 cm.

Bruksslitage. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 vinglas, höjd 16,5 cm
6 vinglas, höjd ca 15 cm
9 champagneglas, höjd 18,5 cm
12 snapsglas, höjd 11 cm
9 likörglas, höjd 8 cm
11 starkvinsglas, höjd 9 cm.

Bruksslitage. Nagg.

Antal besök: 3 178