TRÅDLÅDA, 3 st, märkta DMC, 1900-tal.

462144. TRÅDLÅDA, 3 st, märkta DMC, 1900-tal.

Längd ca. 32, bredd 36, höjd 19,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 489