KASTHYLLOR, 4 st, 1900-tal.

KASTHYLLOR, 4 st, 1900-tal.
462138. KASTHYLLOR, 4 st, 1900-tal.

Trä, metallbeslag.

En med skador. Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trä, metallbeslag.

Antal besök: 343