KOPPAR OCH KERAMIK, 1800-1900-tal.

462132. KOPPAR OCH KERAMIK, 1800-1900-tal.

Kukor, bland annat Höganäs, Höganäs, kopparföremål.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 393