PARTI KONSTGLAS, 9 delar, olika tillverkare samt formgivare, 1900-tal.

462125. PARTI KONSTGLAS, 9 delar, olika tillverkare samt formgivare, 1900-tal.

Partiet består bl.a av glas och karaffer.

Bruksslitage, smärre nagg kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 295