TAKLAMPA, "PH Kontrast", Poul Henningsen för Louis Poulsen. 1900-talets senare del.

462121. TAKLAMPA, "PH Kontrast", Poul Henningsen för Louis Poulsen. 1900-talets senare del.

Vit- och orangelackerad metall.
Höjd ca 48, diameter 46 cm.

Översta skärmen med mindre buckla.
Bruksslitage.
Funktion ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 48, diameter 46 cm.

Bruksslitage.
Funktion ej genomgången.

Antal besök: 4 013