462096. LEKSAKSBILAR, 2 st, varav 1 st "Avståndsstyrda-Bilen", Schuco, 1900-talets första hälft.
"Avståndsstyrda-Bilen" kommer i originalförpackning med diverse tillbehör samt instruktionsbok. Längd 10,5 cm.
Schuco "Kommando anno 2000", längd 14,5 cm.
Bruksslitage, avståndsstyrda bilen med trasig ratt/saknar delar, förpackning med skador, ej funktionstestad.