TRÄDGÅRDSMÖBEL, 3 delar, 1900/2000-tal.

462079. TRÄDGÅRDSMÖBEL, 3 delar, 1900/2000-tal.

Lättmetall. Stolar, 2 st. Bord, diameter ca. 63, höjd 65 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 496