YTTERFODER, jugend, Göteborg, 18/1900-tal.

462066. YTTERFODER, jugend, Göteborg, 18/1900-tal.

Höjd 16, diameter 21 cm.

Bruksslitage, krackelyr, smärre glasyrskador, två smärre sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16, diameter 21 cm.

Antal besök: 1 611