GEORGE WRIGHT. EFTER. TAVLOR, 4 st, tryck, osignerade, förberedelser för rävjakt i England, 1900-tal.
461984. GEORGE WRIGHT. EFTER. TAVLOR, 4 st, tryck, osignerade, förberedelser för rävjakt i England, 1900-tal.
"Going to The Meet" - förberedelser för rävjakt i England.
Bildmått 22x28 cm, rammått 35x45 cm.
Bildmått 20x30 cm, rammått 35x45 cm.
2 st bildmått 33x16 cm, rammått 45x35 cm.