TAVLOR, 2 st, etsningar / blandteknik, osignerade, segelfartyg, 18-/1900-tal.

461982. TAVLOR, 2 st, etsningar / blandteknik, osignerade, segelfartyg, 18-/1900-tal.

"Bark Copernicus (1850-1859)".
"Brigg Wilhelmine (1845-1863)".
Bildmått 22x29 cm.
Rammått 32x39 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 22x29 cm.
Rammått 32x39 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 581