Auktionshuset Kolonn
Keramik & Porslin
Europeiskt
PARTI KERAMIK, 7 delar, bla. Gutavsberg och Nittjö.
46198. PARTI KERAMIK, 7 delar, bla. Gutavsberg och Nittjö.
Höjd 4 - 23,5 cm.
Slitage, nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 4 - 23,5 cm.
Slitage, nagg.
Auktionshuset Kolonn
597