DAG PETERSON. TAVLA, färglitografi H.T., signerad hors tirage Dag Petersen, vit uggla.

461973. DAG PETERSON. TAVLA, färglitografi H.T., signerad hors tirage Dag Petersen, vit uggla.

H.T. = hors tirage = ett tryck utanför den numrerade upplagan.
Dag Peterson (1939 - ).
Bildmått 22x29 cm.
Rammått 33x39 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dag Peterson (1939 - ).
Bildmått 22x29 cm.
Rammått 33x39 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 843