STEFAN W IGELSTRÖM. TAVLA, färglitografi 56/110, signerad Stefan W. Igelström MS -97, fåglar och flygande drake.

461954. STEFAN W IGELSTRÖM. TAVLA, färglitografi 56/110, signerad Stefan W. Igelström MS -97, fåglar och flygande drake.

Stefan W. Igelström (1953 - ).
Bildmått 41x28 cm.
Rammått 61x48 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 41x28 cm.
Rammått 61x48 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 968